خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید فیلتر شکن خرید kerio خرید وی پی ان خرید vpn برای موبایل
حسن روحانی : پرتال تفریحی بهترین

انتخابات ریاست جمهوری یازدهم روز جمعه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد و پس از شمارش آراء حجت الاسلام حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور یازدهم انتخاب شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی عصر دیروز با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با آرمان های امام و انقلاب تجدید بیعت کرد.

حسن روحانی نامزد اصلاح طلب انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دیروز با اکثریت قاطع توانست پیروز انتخابات راست جمهوری شود.

موضوعات: اشخاص, حسن روحانی

حسن روحانی نامزد اصلاح طلب انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دیروز با اکثریت قاطع توانست پیروز انتخابات راست جمهوری شود.

موضوعات: اشخاص, حسن روحانی

شبکه سی ان ان: «این نتیجه نشان داد که آنقدر سیستم سیاسی ایران پیچیده است که کسی نمی تواند نتیجه را پیش بینی کند. بسیاری بر این باور بودند که نتیجه انتخابات از قبل مشخص و انتخابات مهندسی شده است، در حالی که شما می بینید این طور نشد.»

"حجت‌الاسلام و المسلمين حسن روحانی" با اخذ 18 میلیون و 613 هزار و 329 رای به عنوان هفتمين رئيس جمهور منتخب مردم جمهوري اسلامي ايران براي مدت چهار سال انتخاب شد.

با معرفی حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران، گمانه‌زنی‌ها از ترکیب اقتصادی کابینه دولت تدبیر و امید آغاز شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی فردا (دوشنبه) در نشست خبری با خبرنگاران گفت‌وگو خواهد کرد.

در پی رقم خوردن حماسه سیاسی در ایران با حضور پرشکوه ملت در پای صندوق‌های رای و پیروزی حسن روحانی در این انتخابات دولت فرانسه برای همکاری با ایران اعلام آمادگی کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اولین پیام تلویزیونی خود به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم که از طریق بخش خبری 21 شبکه اول سیما پخش شد، از رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم ایران برای کمک به خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد.

رییس قوه قضاییه با صدور پیامی پیروزی حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی را در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.

با پیروزی قطعی حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران، مردم با جشن و پایکوبی به استقبال دوران تازه ای از فضای سیاسی کشور رفتند.شنبه شب پس از اعلام نتیجه قطعی آرا دوستداران رئیس جمهور منتخب"حسن روحانی" به خیابانها آمده و جشن گرفتند.

با کسب اکثریت آرا حسن روحانی هفتمین رییس جمهور منتخب ایران شد.

طبق آخرین اعلام رسمی ، حسن روحانی در مرز50درصدی آرا قرار گرفت و احتمال کشیده شدن انتخابات به دور دوم کاهش یافت . همچنین احتمال جابه جایی رتبه جلیلی و رضایی نیز با افزایش چشمگیر ارای محسن رضایی قوت یافت .

حسن روحانی گفت: اگر مردم در روز 24 خرداد حماسه‌ بزرگی خلق کنند، روز 25 خرداد روز پیروزی ملت ایران، نه کاندیدایی خاص، به شمار می‌آید.

موضوعات: حسن روحانی

حسن روحانی لحظاتی پیش با حضور در حوزه اخذ رای مستقر در مسجد امام رضا(ع)، رای خود را به صندوق انداخت.

حسن روحانی لحظاتی پیش با حضور در حوزه اخذ رای مستقر در مسجد امام رضا(ع)، رای خود را به صندوق انداخت.

هواداران حسن روحانی با ماکت هایی از جنس کلید در ورزشگاه شهید بهشتی حضور یافتند.

رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: افرادی که این سخن را بیان می‌کنند که کدخدا را ببینیم تا کار ما راه افتد چه قدر نادان هستند زمانی که انسان خدا را فراموش کند این طور می‌شود.

علی مطهری تأکید کرد که روحانی و ولایتی را کاندیداهای اصلح انتخابات می‌داند.